آبتیک

نسل جدید رنگ های ساختمانی

آبتیک پوشش آریا

شرکت آبتبک پوشش آريا فعاليت خود را با تکيه بر دانش، تخصص و توانمندي  علمي و فني متخصصان و مهندسان متعهد ايراني و با هدف ارائه محصولاتي شايسته و قابل رقابت با ديگر محصولات داخلي و خارجي آغاز نمود.

 

 

جهت رسيدن به اين هدف شرکت آبتبک پوشش آريا در تمامي بخش هاي خود اعم از واحدهاي فني، R&D، بازرگاني و فروش از حضور افراد تحصيل کرده استفاده کرده به طوري که 70% مديران و کارکنان شرکت داراي حداقل مدرک کارشناسي ارشد مي باشند. 

 

 

واحد توليدي شرکت شامل  واحدهاي توليد، آزمايشگاه و R&D می باشد که تمامی اين واحدها با حضور متخصصين رنگ و پوشش هاي پليمري مشغول به کار مي باشند. شرکت آبتبک پوشش آريا علاوه بر کنترل کيفيت محصولات توليدي همواره سعي در ساخت و ارائه محصولات جديد همگام با پوشش هاي روز دنيا جهت توليد و ارائه به بازار را دارد.

 

واحد R&D شرکت با حضور متخصصين رنگ کشور فعاليت خود را همزمان با تاسيس و راه اندازي شرکت آغاز نموده و در اين مدت علاوه بر ساخت فرمولاسيون چند ترکيب و پوشش جديد موفق به ثبت سه اختراع در زمينه پوشش هاي آب پايه شده است که در اين ميان رنگ دکوراتيو با نام تجاري پرتيک به مرحله توليد رسيده و در بازار داخلي و خارجي عرضه گرديده است. محصولات شرکت در زمينه رنگ ها و پوشش هاي  داخلي و خارجي ساختماني در دو بخش شامل رنگ هاي اکريليک داخلي، رنگ هاي نما و عايق هاي ساختماني با نام تجاري آبتيک و هم چنين رنگ ها و پوشش هاي دکوراتيو داخلي ساختماني به بازار عرضه مي گردد.

 

يکي از مهمترين اهداف شرکت آبتبک پوشش آريا در کنار ارائه محصولاتي با کيفيت بين المللي، رعايت استانداردهاي زيست محيطي و سلامت مي باشد که همواره مورد توجه سياست گذاران شرکت مي باشد.

 

 

در اين راستا بخش اعظم محصولات شرکت اعم از رنگ هاي داخلي، نما، عايق ها و رنگ هاي دکوراتيو از محصولات آب پايه مي باشد که اين امر هم در زمان توليد، هم در زمان اجرا و هم براي اشخاصي که با سطوح رنگ آميزي شده در ارتباط هستند تضمين کننده سلامت بوده و شرکت آبتبک پوشش آريا را در کنار شرکت هاي حامي صنعت سبز و دوستدار محيط زيست قرار داده است.

 

                                                                                          

 

هدف ما در کنار ارائه محصولاتي با کيفيت جهاني و درخور مصرف کننده ايراني و سرمايه گذاري جهت حفظ سلامت مصرف کننده و حفظ محيط زيست است.

 

جهت معرفی محصولات و همچنين شرح فعاليت های انجام شده توسط شرکت، به بخش های معرفی محصولات و پروژه ها مراجعه کنید.